A Month of Yogurt – Four DOUBLE 4L / 1gal Packs

$19.29 $15.19

Get 4x DOUBLE – 4 L / 1 gal packs for the price of three!

That’s a month’s supply of yogurt!

This is the perfect combo if you make yogurt once a week!

A Month of Yogurt – Four DOUBLE 4L / 1gal Packs

$19.29 $15.19

Select your currency
EUREuro