A Month of Yogurt Combo

$25.80

Get 4x DOUBLE – 4 L / 1 gal packs for the price of three!

That’s a month’s supply of yogurt!

This is the perfect combo if you make yogurt once a week!

Yogurt Starter × 4

DOUBLE – 4 L / 1 gal
Yogurt combo 4 packs
A Month of Yogurt Combo

$25.80

Select your currency
EUREuro